Recenze a vzkazy

 1. Chtěl bych tímto poděkovat hasičům z Brodku u Pv za skvěle připravenou organizaci, za pomoc při nošení apárátu, za výbornej guláš a za skvělé lidi co se sešli!!
  Martin – AXEL

 2. Vřele doporučuji tuto kapelu,hráli úžasně na naší svatbě!!!Všichni jsme se skvěle ve Výčapech bavili:). Děkujeme

 3. Děkuji kapele za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě!!! Jste skvělí!!!

 4. Tímto bychom rádi kapele ještě jednou poděkovali za super atmosféru na svatbě, která byla i díky nim 🙂
  Zpěv byl fantastický 🙂

 5. Tímto bychom chtěli moc poděkovat kapele za vytvoření báječné atmosféry. Výborná hudba i zpěv. Vřele doporučujeme pro jakoukoliv akci. Myslím, že lepší kapelu jsme si nemohli na svatbě přát. Ještě jednou obrovské DÍKY z Boskovic.

 6. Děkujeme, i my se skvěle bavili. Sice jsme přijeli později než jsme plánovali (dvě kolony po cestě), ale snad to až tak moc nevadilo!
  Přejeme hodně štěstí na společné cestě životem!
  Kapela AXEL

 7. Axel nás skvěle oženil/vdal! Bavili se všichni, repertoár odpovídal vždy hodině a náladě. Moc děkujeme a budeme doporučovat až v Kolíně!!

 8. děkujeme všem členům kapely za profesionální vystoupení a mohu jen potvrdit, že napříště budu mít při výběru kapely jasno. Super výkon! Karel Pecerady

 9. Protože je skupina Axel známá pro své kvality daleko široko v naší republice, objednali jsme si je až do Pardubic. Hráli nám v sobotu 23.7.2016 na svatbě, která čítala přes 100 lidí mladších i starších. Všichni byli s repertoárem této skupiny spokojeni. Zpěv výborný. Tímto Vám chci všem čtyřem moc poděkovat. Bravo ! Dana Krhutová, Pardubice.

 10. Zdravím Vás a chci Vám moc poděkovat za úžasnou atmošku, kterou jsme díky Vaší kapele měli na naší svatbě.
  Všichni svatebčané z Vás byli nadšení a moc Vás chválili. Jste super! Jen tak dál 🙂 Ať se Vám daří!

 11. Děkujeme skupině Axel za jejich perfektní vystoupení. Bez jejich účasti na naší rodinné oslavě by to nebylo to „pravé ořechové“. Díky skupině Axel to byla oslava, na kterou budeme dlouho vzpomínat.

 12. Moc děkuji celé kapele Axel.Náš školní ples v Hodolanech byl díky vám nezapomenutelný a velmi zdařilý.
  Hodolany se otřásaly,takový nářez jsme tu ještě neměli.
  Děkuji všem vašim členům.A příští rok opět u nás☺☺☺

 13. Děkuji skvělé kapele za hraní na oslavě ve Vítkově. Byli jste nám doporučeni a opravdu jste nezklamali.
  Super parta muzikantů, výborná domluva, cena dobrá. Na požádáni jste nám vyhověli a hodinku přidali. Velmi jsme se pobavili u zajímavé hry, kterou jsme dosud neznali. I jeden z nejlepších muzikantů z Vítkova udělil pochvalu.
  Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchu.

 14. Timto bych strašně moc chtěla poděkovat,bylo nám ctí.Byli jste super,a těšíme se na dálší setkani.Velký pozdrav z Pěčíkova

 15. I my moc děkujeme za výbornou atmosféru, kterou jste vytvořily. Moc dobře se nám hrálo! A novomanželům přejeme do společného života jen samé radosti a žádné starosti!

 16. Maminka od nevěsty, která se mi vdala 22.8. ve Vítkově u Opavy. Chtěla bych kapele poděkovat, byly jste super. Po delší době jsem si pořádně trsla. Váš letáček a kontakt mám. Pokud budu potřebovat ozvu se, jelikož v práci dělám kulturního referenta a občas kapelu sháním. Tak ještě jednou děkujiiiiiiii.

 17. V sobotu 22.8.2015 jsem se šťastně vdala. Jsem hrozně ráda, že tato kapela nás provázela celý večer. Jen díky Vám byla zábava a atmosféra bezkonkurenční. Když se baví hosti na vaší svatbě, tak je den D o 100% veselejší. Mockrát děkujeme….Zdraví pařmeni z Vítkova 🙂 (u Opavy)

 18. díky povedlo se jsme spokojeni

 19. Opět super zábava, kterou tato kapela předvedla. Už jen fakt, že se hrálo a tančilo do tří do rána, o něčem svědčí. Doufáme, že si s chlapci a čerstvou maturantkou Zuzkou, příští rok u nás v Hejtmanech zase zařádíme. Byli jste super….Díky

 20. Díky za super hraní v Unčovicích..jako vždy super hudba..zabava..kapela!!!

 21. Bylo to moc fajn a dobře jsme se bavili 🙂 Jen tak dál!!! PS: Bu bu bu 😉

 22. Kapela super, hudba i zpěv famózní. Především píseň od Tiny (Zuzka) Simply the Best! Jediné, co bych vytkla je, že skupina nemá v repertoáru píseň Karviná od YOYO Band.

 23. Chtěla bych Vám za nás všechny ze Senice poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jsme díky Vaší kapele zažili na našem maškarním plese v Senici. Díky moc 🙂

 24. Kapela je skvělá, super repertoár, prostě nádherný zážitek….Hodně dalších úspěchů a skvělých akcí, kterých se opět ráda zúčastním… 🙂

 25. I já jsem byl v Majetíně na plese a moc se mi to líbilo. Pěkná hudba.Dík 😉

 26. Chtěla bych této skvělé a fantastické kapele poděkovat za překrásný zážitek, který jsem si odnesla ze sobotního ( 17.01.2015) Hanáckého bálu v Majetíně. Kromě krásného zpěvu a bravurních vokálů bych chtěla vyzdvihnout výborný široký repertoár od lidovek po rockový nářez, pak provedení skladeb, kdy romantický „ saxík“ či kytarové riffy bravurního kytaristy vzbuzují v člověku hluboko zapomenuté emoce a rychlejší melodie zase nutí člověka do tance i když se zdá, že nemůže. Ale může…….se skvěle pobavit až do brzkých ranních hodin. Za což moc děkuji, protože se povedlo této skupině roztančit můj doprovod : člověka, který nerad tancuje. Vtipné moderování bylo úchvatnou pomyslnou třešničkou na dortu. Již teď je jasné, že díky atmosféře, kterou jste na tomto plese vytvořili se tento ples bude řadit k těm nejlepším, co jsme kdy prožili. Přeji hodně úspěchů, které si právem zasloužíte a těším se brzy na slyšenou 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.